Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie Szkoła Podstawowa

32-435 Krzczonów 82
Tel. 12 2747- 010

Szkoła Muzyczna

Kolejna dawka sportowych emocji okraszona sportowymi sukcesami.

Powiatowe zawody w pływaniu. Miejscem sportowych zmagań była pływalnia Aquarius przy ul. Ogrodowej 19 w Myślenicach. W zawodach startowało dwoje chłopców i trzy dziewczyny. Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Poniżej wyniki poszczególnych uczniów:

1 miejsce w stylu dowolnym zdobyła Gabriela Pęcek. Liczba startujących zawodniczek w kategorii Igrzysk Dzieci z roczników 2011 - 2013 to 30. Trzeba podkreślić, że jest to jej drugie z rzędu zwycięstwo.

28 miejsce zajęła w stylu dowolnym Liliana Zembol. Liczba startujących zawodniczek w kategorii Igrzysk Dzieci z roczników 2011 - 2013 to 30. Nasza uczennica zdobyła cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

1 miejsce w stylu motylkowym zdobyła Natalia Pęcek.  Liczba startujących zawodniczek w kategorii Igrzysk Dzieci z roczników 2011 - 2013 to 2. Trzeba zaznaczyć, że jest to bardzo wymagający styl i niewielu uczniów/uczennic próbuje swoich sił w tym stylu.

6 miejsce zajął w stylu dowolnym Piotr Kopciał. Liczba startujących zawodników w kategorii Igrzysk Dzieci z roczników 2011 - 2013 to 25. Nasz uczeń debiutował w zawodach pływackich zdobywając cenne doświadczenie oraz świadomość drzemiących w nim możliwości.

5 miejsce zajął w stylu dowolnym Jan Tobolak. Liczba startujących zawodników w kategorii Igrzysk Młodzieży z roczników 2010 - 2009 to 11.

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej. Były to Igrzyska Dzieci tz. siatkarskie 4 -ki w kategorii dziewcząt i chłopców.

Pierwsze miejsce zdobyły dziewczyny uzyskując awans do zawodów rejonowych(półfinał wojewódzki). W zawodach brało udział 7 zespołów. Skład "złotej drużyny"

1. Bajerek Olga

2. Cyrek Gabriela

3. Filipek Julia

4. Filipek Martyna

5. Hanuszek Zofia

6. Luberda Maja

7. Majchrzak Karolina

8. Rychlicka Małgorzata

9. Tajs Alicja

10. Wróbel Joanna

Drugie miejsce zdobyli chłopcy. W zawodach brało udział 8 zespołów. Skład "srebrnej drużyny" :

1. Guśpiel Antoni

2. Hanuszek Igor

3. Hanuszek Jan

4. Jochymik Kamil

5. Kopciał Wojciech

6. Kmiecik Jan

7. Korzeń Maciej

8. Kotleszka Wojciech

9. Pachura Oskar

10. Śmietana Antoni

11. Kmiecik Bartłomiej

12. Kosek Antoni

Wielkie brawa i gratulacje dla naszych uczennic oraz uczniów za kapitalną sportową postawę.

Półfinał wojewódzki w tenisie stołowym, zwody indywidualne - Nowy Targ hala Gorce al. Tysiąclecia. W zawodach uczestniczył Maciej Korzeń zajmując 7 miejsce. Trzeba zaznaczyć, że zabrakło Maćkowi jednego miejsca wyżej aby przeszedł do zawodów wojewódzkich. Ogromne gratulacje dla Maćka za jego sportową postawę i dojście do tak wysokiego szczebla.

Półfinał wojewódzki w tenisie stołowym, zwody drużynowe - Nowy Targ hala Gorce al. Tysiąclecia. W zawodach uczestniczyli Maciej Korzeń oraz Dariusz Kaczmarczyk zajmując 5 miejsce.

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzmy kolejnych sportowych sukcesów.